Strona Główna Forum Kontakt Linki Reklama
Losowe zdjęcie:

Aktualności : Szkolenie dla eksploatatorów Stacji Uzdatniania Wody, część V

Szkolenie dla eksploatatorów Stacji Uzdatniania Wody, część V


W dniach 21-22 marca 2013 w Bierzglinku k/Wrześni odbędzie się ”Szkolenie dla Eksploatatorów Stacji Uzdatniania Wody”, część 5. Poszczególne etapy szkolenia można poznawać w dowolnej kolejności. Jednak dopiero wszystkie części stanowią integralny zasób wiedzy, którą pragniemy przekazać.
To jedyne w Polsce tak specjalistyczne i kompleksowe szkolenie przeznaczone dla eksploatatorów SUW w szczególności polecane dla operatorów i pracowników obsługi SUW tj. osób na co dzień pracujących na SUW-ach a nie zawsze mających wykształcenie kierunkowe. Równie często, ze względu na zakres przekazywanej wiedzy, odwiedzają nasze szkolenie prezesi i kadra kierownicza przedsiębiorstw. Zdaniem wielu to najlepsze tego typu szkolenie w Polsce, ponieważ przekazywany obszerny, praktyczny materiał poparty jest przykładami, nie tylko z jednej ale z dziesiątek stacji wodociągowych z całego kraju, za pomocą zdjęć, filmów video oraz wizualizacji komputerowych. Szczegóły na stronie www.forum-wodociagi.pl

Ogłoszenie:

Nasz strona na facebooku:

więcej

Artykuły technologiczne:

Warsztaty w Boszkowie więcej

Usuwanie twardości na SUW - cz. I - metoda strąceniowa więcej

Zapowietrzanie filtrów ciśnienowych - przyczyny, sposoby zapobiegania więcej

Badania technologiczne nad uzdatnianiem wody na SUW Podgórna więcej

Charakterystyka zanieczyszczeń wód - fluor więcej

Charakterystyka zanieczyszczeń wód - jon amonowy więcej

Wszystkie artykuły

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów publikowanych w witrynie bez zezwolenia zabronione.