logo

Karol Szambelańczyk tel. +48 691 683 350     Łukasz Weber tel. +48 691 737 853     biurotechnologia-wody.pl

Aktualności

Mniej chloru w wodzie
Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji unowocześniło jedną ze stacji uzdatniania wody za niespełna 4 mln zł. Dzięki inwestycji udało się zmniejszyć dawki dozowanego do wody chloru.


czytaj więcej

Dodano: środa 8 lutego 2012
Kluczbork bez wody
Jedna z awarii już została naprawiona przy ul. Ossowskiego, a nadal bez wody pozostaje trzy czwarte mieszkańców. Na osiedlach wczoraj pojawiły się beczkowozy.


czytaj więcej

Dodano: środa 1 lutego 2012
Monitorowanie wody w Arturówku
Naukowcy z Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Łódzkiego Uniwersytetu otrzymali dotację na badania w stawach w Arturówku. Wysokość dotacji od Wojewódzkiego Funduszu ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi wyniosła ponad 1 mln zł.


czytaj więcej

Dodano: wtorek 31 stycznia 2012
Przebudowa sieci w Opolu
Ruszyła przebudowa azbestowej sieci wodociągowej na ulicy Kościuszki w Opolu. Spółka planuje wymienić nie tylko wodociąg, ale również przyłącza do budynków.


czytaj więcej

Dodano: środa 18 stycznia 2012
Lepsza woda z kopalni niż ze sklepu
W kopalni "Ziemowit" w Lędzinach piją wodę z własnego podziemnego źródła. Specjaliści wykazali, że woda naturalnie oczyszczona jest jakościowo lepsza niż wody mineralne znanych marek.


czytaj więcej

Dodano: poniedziałek 16 stycznia 2012
Wrocławski Węzeł Wodny
Najważniejszymi pracami modernizacyjnymi Wrocławskiego Węzła Wodnego to udrożnienie koryt i kanałów, a także poprawienie przepustowości przepływu wody na Odrze. Już pierwsze roboty mają rozpocząć się w maju 2012 roku.


czytaj więcej

Dodano: wtorek 10 stycznia 2012
Najbardziej efektywna firma – Saur Neptun Gdańsk
Gdańska spółka zajęła I miejsce w branży „Energetyka i Surowce” w kategorii „Dostarczanie i odprowadzanie wody”. Badanie przeprowadzone zostało przez firmę BIGRAM S.A. jako wyłączny partner międzynarodowej firmy Profiles International. Ranking „Poland's Most Productive Companies” objął 5620 firm, w 15 branżach i 46 kategoriach.


czytaj więcej

Dodano: poniedziałek 9 stycznia 2012
Awaria w Gorzowie
W okolicach kościoła przy u. Czereśniowej w Gorzowie uległa awarii magistrala. Bez wody jest kilka tysięcy mieszkańców Górczyna. Pracownicy PWiK próbują usunąć awarię, jednak ostrzegają, że wody może nie być do późnych godzin wieczornych. 


czytaj więcej

Dodano: poniedziałek 9 stycznia 2012
MPWiK – z centrum na Zemborzycką
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie zmieni adres. Kilkaset pracowników przeprowadzi się z biurowca przy al. Piłsudskiego na ulicę Zemborzycką, gdzie ma powstać nowy budynek. Prace projektowe mają ruszyć w przyszłym roku, a przeprowadzka na być w 2014 roku.


czytaj więcej

Dodano: czwartek 5 stycznia 2012

Losowe zdjęcia

zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
        Karol Szambelańczyk tel. +48 691 683 350
Łukasz Weber tel. +48 691 737 853

        biurotechnologia-wody.pl

© Copyright 2019 www.technologia-wody.pl All Rights Reserved

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl